6 gündür kayıp olan gençten acı haber!

6 gündür kayıp olan ve ailesinin kayıp başvurusu üzerine arama çalışması başlatılan Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Arda Duman’ın cansız bedenine ulaşıldı.

28 Mart 2019 96 0

Günlerdir aranan kayıp öğrenci Arda Duman içi seferber olan yüzlerce kişi, büyük bir umutla Belgrad Ormanı’nı didik didik etti. Kendisinden 22 Mart’tan beri haber alınamayan ve ailesinin başvurusu üzerine arama çalışması başlatılan üniversite öğrencisi Arda Duman’ın cansız bedeni bulundu.

Boğaziçi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü 1. sınıf öğrencisi Arda Duman, ailesinin kayıp başvurusu üzerine 22 Mart’tan bu yana aranıyordu. Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekiplerince başlatılan çalışma üzerine, Arda Duman’ın son olarak 22 Mart günü 12.35’te Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Kampüsü’nden otobüse binerken görüldüğü, telefonundan ise son olarak Belgrad Ormanı’ndaki Neşet Suyumevkisinde sinyal alındığı saptanmıştı.

Polislerle birlikte 40 kişilik AFAD ve AKUT ekibi de özel eğitimli arama köpekleriyle Neşet Suyu mevkisinde arama çalışması yaptı. Çalışmalar sonucu Duman’ın cesedine ulaşıldı. Polis ekiplerinin olay yerinde incelemeler yaptı.
BENZER KONULAR
YORUM YAZ