Akit yazarından AKP’ye Adnan Oktar uyarısı: “Arşiv patlarsa…”

Yeni Akit’in yazarı Abdurrahman Dilipak, AKP’yi, Adnan Oktar operasyonu konusunda uyararak, “Süreç yönetilemediği takdirde AKP’yi vurur. Adnan Oktar’ın arşivi patlarsa, her kesimden birçok kişinin canı yanar onu söyleyeyim” yazdı.

21 Temmuz 2018 0

‘Aman dikkat’ başlıklı yazısında Dilipak, Oktar ve grubuna yapılan operasyonun güzel bir iş olduğunu, ancak sürecin yönetilemediği takdirde AKP’yi vuracağını yazdı.

Oktar’ın var olduğu öne sürülen arşivinden sürprizler çıkabileceğine dikkat çeken Dilipak şunları yazdı:

“Adnan Oktar’ın arşivi patlarsa, her kesimden birçok kişinin canı yanar onu söyleyeyim… Adnan Oktar yakalandı ya, benzerlerini ve bunların tuzağına düşen fuhuş bataklığında debelenen siyaset, bürokrasi, sermaye ve STK içindeki gaflet sahiplerinden de söz edeceğim, bu ‘Cemaat’ denilen yapıların nasıl kontrol altına alınması gerektiğinden de. Bunları kendi haline bırakırsanız hepsi birer FETÖ’ye de dönüşebilir.

“BU İŞ DÖNER SİZİ VURUR”

Henüz arşiv ele geçirilmedi deniyor. Arşiv yurtdışında host edilmiş, ama yabancı istihbarat örgütleri bunları servis edebilir ya da bunları şantaj için kullanabilir. Yani bu arşiv her halûkârda birilerinin ipini çekmek, ya da birilerini kullanmak için kullanılacak. Hayırlı bir iş yaptınız, süreci yönetemezseniz, bu iş döner sizi vurur.”

“ESKİ DEFTERLERİ KARIŞTIRIP…”

“Önümüzde siyasi açıdan çalkantılı bir dönem var” diyen Dilipak, yerel seçimleri işaret ederek, “Birilerinin cür’et ve cesareti artar. Daha çok üstünüze gelirler. Büyük şehirlerde temizlik şart ve çok iyi, çok dürüst birilerinin aday yapılması gerek. Eski politikacılar üzerinden giderseniz, onların eski defterlerini karıştırıp sizi zor durumda bırakabilirler. Aman ha, aman ha” uyarısında bulundu.

 

 

BENZER KONULAR
YORUM YAZ