Belediyeler’den seçmene 24 Haziran mesajı

Türkiye’nin gözde tatil merkezlerinin CHP’li belediyeleri vatandaşların 24 Haziran seçim gününde tatilde değil sandık başında olması için bir kampanya başlattı

17 Haziran 2018 0

Türkiye’nin gözde tatil merkezlerinin CHP’li belediyeleri vatandaşların 24 Haziran seçim gününde tatilde değil sandık başında olması için bir kampanya başlattı. Kampanya için esprili bir dilde hazırlanan afişlerde, halkın seçim tarihinde plajlarda değil sandık başında olması gerektiği mesajı verildi.

Ayvalık Belediyesi: ‘Ayvalık 4 Mevsim Güzel’

Ayvalık Belediyesi hazırladığı afişte ’24 Haziran’da oyunuzu kullanın, sonra gelin! kapılarımız zaten 4 mevsim açık…’ diye yazdı

Bodrum Belediyesi: ’24 Haziran’da Bodrum’da boy vermeyin sandıkta oy verin’

Bodrum Belediyesi hazırladığı afişte “24 Haziran’da Bodrum’da boy vermeyin sandıkta oy verin” diye yazdı.

Erdemit Belediyesi: ‘Şimdi zaman oy verme zamanı’ 

Erdemit Belediyesi  ‘Kapalıyız’ sloganıyla hazırladığı afişinde, “Geleceğimiz için 24 Haziran 2018 günü sizlere hizmet veremeyeceğiz. Tatil için ilçemizi seçen herkese çok teşekkür ederiz. Ancak, şimdi zaman oy verme zamanı. Yok öyle ‘bir oydan bir şey olmaz’ demek. Önce oyunuzu kullanın tatilinizi en iyi şekilde geçirmeniz için hep biz buradayız” diye yazdı.

Datça Belediyesi: ‘Bütün plajlarımızda bakım var’

Datça Belediyesi hazırladığı afişte “Dikkat! 24 Haziran’da bütün plajlarımızda bakım var! Ama 25’inde herkesi bekleriz:) İyisi mi siz bu yıl oyunuzu yerinizde kullanıp öyle gelin Datça’mıza, biz en güzel anılarla geri dönmeniz için buradayız” diye yazdı.

Bozcada Belediyesi: ‘İnce Bir Fırtına Bekleniyor…’

Bozcaada Belediyesi hazırladığı afişte “24 Haziran’da Bozcaada çevresinde İnce’den bir fırtına beklenmektedir. Hava tahminleri 25 Haziran sabahının, motorları maviliklere sürecek kadar sakin ve huzurlu olacağını göstermektedir. Misafirlerimizin tatil planlarını bu doğrultuda planlamaları rica olunur. Peki, biz 24 Haziran’da ne yapacağız? diye soranlara tavsiyemiz; Geleceğiniz, çocuklarınız ve ülkemiz için; Oyunuzu mutlaka kullanın…” diye yazdı.

Marmaris Belediyesi : ‘Haydi artık herkes evine’

Marmaris Belediyesi hazırladığı afişte “Haydi artık Herkes evine! Değerli Marmaris dostları,Sevgili Konuklarımız,Tatiliniz için cennet Marmaris’i tercih etmenizden dolayı onur duyuyoruz,Marmaris’e yin gelin,her zaman gelin… Ancak,Geleceğimiz için,Demokrasimiz için Lütfen, 24 Haziran’da sağ salim evlerinizde olun,oylarınızı kullanın ” diye yazdı.

Çeşme Belediyesi: ‘Kapalıyız,Oy kullanmaya gittik döneceğiz’

Çeşme Belediyesi hazırladığı afişte ” Kapalıyız Oy kullanmaya gittik döneceğiz.Geleceğimiz için herkesi 24 Haziran’da ikametgahlarında oy kullanmaya davet ediyor, sonra Çeşme’ye bekliyoruz” diye yazdı.

Kuşadası Belediyesi 

Kuşadası Belediyesi hazırladığı afişte “50 yıldır olduğu gibi bu bayram tatilinde de sizleri Kuşadası’nda ağırlamaktan dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz.Ancak 24 Haziran’da vatandaşlık görevinizi yerine getirerek ülkemizin geleceğine sahip çıkmak üzere oylarınızı seçmen kaydınızın bulunduğu yerlerde kullanma konusunda gerekli hassasiyeti göstereceğinize eminiz.” diye yazdı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ