Fenerbahçe TV Acun Ilıcalı’ya emanet!

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, Fenerbahçe TV’nin sorumluluğunun kendisine verildiğini söyledi.

04 Ekim 2018 0

Medya konusundaki deneyimleri nedeniyle kulübe bu şekilde faydalı olabileceğini belirten Ilıcalı, bu konuda bir proje hazırlandığını ve kulüp yönetiminin de bu projeden etkilendiğini söyledi.

CNN Türk’te ekranlara gelen Buket Aydın ile 40’ta programına katıldı. Programda Fenerbahçe TV’nin kendisine verildiği yönündeki soruyu cevaplayan Ilıcalı iddiaları doğrulayarak şöyle konuştu:

“Bana verildi diye bir durum yok. Sorumluluğunu aldım diyelim, doğru. Fenerbahçe TV için sağ olsunlar beni çağırdılar, ‘Bu konuda yardımcı olabilir misin?’ diye görüş bildirdiler. Ben konu Fenerbahçe olduğu zaman sevdiğim, gönül verdiğim bir kulüp. Hepimizin tuttuğu kulüpler var. Bir şekilde hepimiz o kulübe faydalı olmaya çalışıyoruz, ürünlerini alıyoruz, maça gidiyoruz. Şimdi benim hacmim daha büyük olduğu için hani bundan daha fazlasını yapabildiğim için açıkçası o yönde de hizmet vermek istiyorum.

‘HER ŞEYİ KULÜBÜMÜZ İÇİN KULLANACAĞIZ’

Bu tamamen gönlümden gelen, çocukluğumda bana çok mutluluk yaşatmış olan bir kulübe borcum gibi görüyorum. Ve bu yönde de açıkçası teklif geldiği zaman orası ile ilgili ciddi bir değişiklik olması gerektiğini söyledim. Bununla ilgili de projeyi yönetime ilettim. Onlar da etkilendiler. Ben açıkçası olayın organizasyonunu yapıp destek de vereceğim. Fenerbahçe TV ve Fenerbahçe’nin dijital hesapları bambaşka bir yere gelecek. Televizyonculuktaki bildiğimiz, gördüğümüz bütün her şeyi kulübümüz için kullanacağız.”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ