İzmir’de kadına şiddet uygulayan şahıs serbest bırakıldı!

İzmir Yeşilyurt’ta önceki gün sabah saatlerinde bir kadın, bir erkek tarafından feci şekilde darp edildikten sonra, otomobilde bekleyen bir başka erkeğin de yardımıyla araca bindirilerek kaçırılmıştı. O şüpheli şahıs yakalandı. Darp edilen kadının şikayetçi olmaması üzerine ise şüpheli serbest bırakıldı.

01 Aralık 2018 93 0

İzmir’in Yeşilyurt semtinde çarşamba günü yaşanan ve bir sosyal medya kullanıcısı tarafından görüntüsü çekilip paylaşılan video insanın kanını dondurmuştu.

Sabah saatlerinde çekilen videoda, sokağın ortasında bir kadının bir erkek tarafından feci şekilde darp edilmesi yer aldı.

Görüntüyü çeken ve bebeği olduğu için ancak pencereden bağırarak şiddet mağduru kadını kurtarmaya çalışan sosyal paylaşımcı, şiddet gören kadının aynı zorba tarafından otomobile bindirilerek götürüldüğü söylemişti.

Şüpheliyi yakalamak için harekete geçen Karabağlar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, şahsın kimliğini belirledi. Kısa süre sonra yakalanan C.B. isimli şüpheli gözaltına alınırken, şahsın evli olduğu ve darp ettiği kadınla da ilişkisi olduğu ortaya çıktı.

Sokak ortasında acımasızca kadını darp eden C.B., ifadesi alındıktan sonra darp edilen kadının şikayetçi olmamasından dolayı serbest bırakıldı.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ