‘Kebapçı Selahattin’ davasında Fatih Terim’e ceza

İzmir’in Çeşme ilçesinde Selahaddin Aydoğdu’yu darp ettiği iddiasıyla ‘basit yaralama’ suçundan hakkında dava açılan Fatih Terim’e 3 bin lira para cezası verildi.

10 Ocak 2019 41 0

İzmir Alaçatı’da geçtiğimiz yıl meydana gelen Fatih Terim ile kebapçı Selahattin Aydoğdu kavgasıyla ilgili Fatih Terim hakkında “basit yaralama” suçlamasıyla Çeşme Asliye Ceza Mahkemesi’ne dava açıldı.

Yüzevler Kebap’ın sahibi Selahattin Aydoğdu, Alaçatı şubesi ile Fatih Terim’in damadı Ahmet Baran Çetin’in ortak olduğu Beeves Alaçatı restoranın arasındaki boş alana tuvalet yaptırdı. Terim’in damadının kardeşi Petek Zeynep Çetin kokular gelmesi üzerine tuvaletin olduğu bölüme paravan yaptırdı. Paravan nedeniyle iki taraf arasında anlaşmazlık çıktı. Olay Fatih Terim’e kadar yansıdı. Terim, daha sonra damadıyla kebapçıya gitti. Terim buradaki konuşma sırasında Aydoğdu’ya tokat ve yumruk attı. Aydoğdu yaralandığını belirterek hastaneden adli rapor alarak Terim’den şikayetçi oldu.

“GÖRDÜĞÜM YERDE DÖVECEKTİM…”

Ardından Aydoğdu yeni bir açıklama yaptı. Aydoğdu, açıklamasında, “Aradan geçen zamanda Alaçatı’daki evine uğrayamaz, bırakın evine uğramayı Çeşme sınırlarına dahi giremez olmuştur. Buradan kamuoyuna söz veriyorum; gördüğüm yerde dövecektim ama o kadar korkmuş ki, bu korku ona yeter. Artık görürsem dövmeyeceğim. Korkmasına gerek yok. Alaçatı’ya gelebilir. Araya ortak tanıdıklarımızı sokmasına da gerek yok. Korkma hoca efendi senin cezanı mekânımı bastığında verdim” dedi.

BENZER KONULAR
YORUM YAZ