Mısra Öz: “Tarih bu katilleri de bunları koruyanları da unutmayacak ve affetmeyecek!”

8 Temmuz’da Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde yaşanan tren faciasında hayatını kaybeden Oğuz Arda Sel’i ve eski eşini kaybeden Mısra Öz, Kızı Rabia Naz Vatan için adalet arayan babanın akıl hastanesine yatırılmasına sert tepki gösterdi.

11 Nisan 2019 88 0

NeyseO-Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde 8 Temmuz 2018 tarihinde meydana gelen tren faciasında 9 yaşındaki oğlu Oğuz Arda Sel’i ve eski eşini kaybeden Mısra Öz ve Giresun’un Eynesil ilçesinde 12 Nisan 2018’de evinin önünde şüpheli bir olay sonucu hayatını kaybeden 11 yaşındaki Rabia Naz Vatan’ın babası Şaban Vatan’ında adalet arayışını sürdürüyor.

Rabia Naz’ın ölümünün ardında bazı siyasi isimlerin bulunduğu ve olayın üstünün kapatılmaya çalışıldığı konuşulduğunda, Giresun Sulh Ceza Mahkemesi, kızı için adalet arayan Şaban Vatan’ının Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi’ne yatırılmasına karar verdi. Mısra Öz, Şaban Vatan’ın akıl hastanesine yatırılmasına sosyal medyadan tepki gösterdi.

Öz’ün paylaşımı şöyle:

“Akıl hastası olanlar ortadadır. Çocuğunun katilinin bulunup, yargılanmasını isteyen her insan gayet aklı yerinde bir istek talep etmektedir. Tarih bu katilleri de bunları koruyanları da unutmayacak ve affetmeyecek! Yapan kadar koruyan da suçlu! Anladın mı!?!? Hesaplaşacağız.”

“Aynı acıyı yaşamanız mı lazım halden anlamak için? Yazıklar olsun…. #rabianazicinadalet #oğuzarda #kazadeğilcinayet

BENZER KONULAR
YORUM YAZ