Şarkıcı Fedon’dan kadın düşmanı ifadeler

Şarkıcı Fedon katıldığı programda “Kadına çok tokat attım. Ama şimdi elim kalkmaz. Gençlik. Şiddet yok, ama öyle kadınlar var ki kesilmeye bile layık, o ayrı.” sözleriyle tepki çekti.

05 Haziran 2019 0

Kanal D’de yayınlanan 2. sayfa programına konuk olan şarkıcı Fedon, “Kadına çok tokat attım. Ama şimdi elim kalkmaz. Gençlik… Şiddet yok, ama öyle kadınlar var ki kesilmeye bile layık, o ayrı…” sözleriyle tepki çekti.

2. Sayfa programına konuk olan Fedon’ın sözlerinden öne çıkanlar şöyle:

“- Kanseri yendim. Mide rahatsızlığıyla doktora gittim, ‘kansersin’ dediler. Kanseri yendim, yeniden doğmuş gibiyim. Kötü bir hastalık geçirdim. Allah yaptığım iyiliklerin karşılığını gösterdi. 3 ay mücadele ettim.

– Fedon daha ölmedi ayakta, yeni bir single çıkaracağım

– Yanlış yaşam tarzım yüzünden 50 yıllık eşimden boşandım.

– Eşime yaptıklarımdan utanıyorum. Yanlış yaşam tarzımdan dolayı eşime ‘boşanalım’ dedim. ‘Ben seni çok üzüyorum’ dedim.

– 50 yıllık eşimden boşandığım için bekar bir erkek gibi yaşıyorum.

– Ünlü bir ismin dövmesini yaptırmıştım sildirdim.

– Bodrum’da hem çalışıyoruz hem tatil yapıyoruz.

– Yaşım 75’e geldi, borcum yok, param var, evlatlarımı yetiştirdim.

– Ben sanatçı değilim, şarkıcıyım.

– Eski şarkıları yeniden söyleyenlerin bazıları o şarkıları mahvediyor.

– Kadınları çok seviyorum. Zaten sevmesem normal değil. 50 yıllık eşimden boşandım. Bir erkeğin yapması gerekenleri yaptım. Gencim, beğeniliyorum…

– Kadına çok tokat attım. Ama şimdi elim kalkmaz. Gençlik… Şiddet yok, ama öyle kadınlar var ki kesilmeye bile layık, o ayrı… Bu gazetede yazan bir haber. Eşi uyurken baltayla parçalamış kadın… Kadınlar çiçek de erkekler diken mi? Bana kimse kızmasın… Ben kadın-erkek diye ayırmıyorum, insan diye bakıyorum. Her türlü şiddete tabii ki karşıyız.”

BENZER KONULAR
YORUM YAZ