Süper Lig’de 2018/2019 sezonu fikstürü çekildi

2018/2019 Lefter Küçükandonyadis Sezonu fikstürü, Türkiye Futbol Federasyonu Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde çekildi.

09 Temmuz 2018 0

Spor Toto Süper Lig’de 2018/2019 sezonu fikstürü, TFF Hasan Doğan Millî Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde çekildi. Belirlenen fikstür şu şekilde:

1. HAFTA:

Beşiktaş – Akhisarspor

Çaykur Rizespor – Kasımpaşa

MKE Ankaragücü – Galatasaray

Fenerbahçe – Bursaspor

Göztepe – Evkur Yeni Malatyaspor

DG Sivasspor – Aytemiz Alanyaspor

Medipol Başakşehir – Trabzonspor

Kayserispor – Antalyaspor

Atiker Konyaspor – BŞB. Erzurumspor

 

2. HAFTA:

Trabzonspor – DG Sivasspor

Bursaspor – Kayserispor

Antalyaspor – Atiker Konyaspor

BŞB. Erzurumspor – Beşiktaş

Kasımpaşa – Medipol Başakşehir

Aytemiz Alanyaspor – MKE Ankaragücü

Galatasaray – Göztepe

Akhisarspor – Çaykur Rizespor

Evkur Yeni Malatyaspor – Fenerbahçe

 

3. HAFTA:

Göztepe – Fenerbahçe

DG Sivasspor – Kasımpaşa

Beşiktaş – Antalyaspor

MKE Ankaragücü – Trabzonspor

Medipol Başakşehir – Akhisarspor

Çaykur Rizespor – BŞB. Erzurumspor

Kayserispor – Evkur Yeni Malatyaspor

Galatasaray – Aytemiz Alanyaspor

Atiker Konyaspor – Bursaspor

 

4. HAFTA:

BŞB. Erzurumspor – Medipol Başakşehir

Kasımpaşa – MKE Ankaragücü

Fenerbahçe – Kayserispor

Antalyaspor – Çaykur Rizespor

Akhisarspor – DG Sivasspor

Trabzonspor – Galatasaray

Aytemiz Alanyaspor – Göztepe

Bursaspor – Beşiktaş

Evkur Yeni Malatyaspor – Atiker Konyaspor

 

5. HAFTA:

MKE Ankaragücü – Akhisarspor

Aytemiz Alanyaspor – Trabzonspor

Galatasaray – Kasımpaşa

Göztepe – Kayserispor

DG Sivasspor – BŞB. Erzurumspor

Medipol Başakşehir – Aytemiz Alanyaspor

Çaykur Rizespor – Bursaspor

Beşiktaş – Evkur Yeni Malatyaspor

Atiker Konyaspor – Fenerbahçe

 

6. HAFTA:

Kasımpaşa – Aytemiz Alanyaspor

Trabzonspor – Göztepe

Evkur Yeni Malatyaspor – Çaykur Rizespor

Antalyaspor – DG Sivasspor

BŞB. Erzurumspor – MKE Ankaragücü

Akhisarspor – Galatasaray

Kayserispor – Atiker Konyaspor

Fenerbahçe – Beşiktaş

Bursaspor – Medipol Başakşehir

 

7. HAFTA:

MKE Ankaragücü – Antalyaspor

Çaykur Rizespor – Fenerbahçe

Trabzonspor – Kasımpaşa

DG Sivasspor – Bursaspor

Medipol Başakşehir – Evkur Yeni Malatyaspor

Beşiktaş – Kayserispor

Aytemiz Alanyaspor – Akhisarspor

Galatasaray – BŞB. Erzurumspor

Göztepe – Atiker Konyaspor

 

8. HAFTA:

Evkur Yeni Malatyaspor – DG Sivasspor

BŞB. Erzurumspor – Aytemiz Alanyaspor

Fenerbahçe – Başakşehir

Antalyaspor – Galatasaray

Akhisarspor – Trabzonspor

Kasımpaşa – Göztepe

Atiker Konyaspor – Beşiktaş

Kayserispor – Çaykur Rizespor

Bursaspor – MKE Ankaragücü

 

9. HAFTA:

Medipol Başakşehir – Kayserispor

Kasımpaşa – Akhisarspor

Galatasaray – Bursaspor

MKE Ankaragücü – Evkur Yeni Malatyaspor

DG Sivasspor – Fenerbahçe

Çaykur Rizespor – Atiker Konyaspor

Trabzonspor – BŞB. Erzurumspor

Aytemiz Alanyaspor – Antalyaspor

Göztepe – Beşiktaş

 

10. HAFTA:

Kayserispor – DG Sivasspor

Bursaspor – Aytemiz Alanyaspor

Evkur Yeni Malatyaspor – Galatasaray

Antalyaspor – Trabzonspor

BŞB. Erzurumspor – Kasımpaşa

Akhisarspor – Göztepe

Beşiktaş – Çaykur Rizespor

Atiker Konyaspor – Medipol Başakşehir

Fenerbahçe – MKE Ankaragücü

 

11. HAFTA:

Kasımpaşa – Antalyaspor

Trabzonspor – Bursaspor

Göztepe – Çaykur Rizespor

MKE Ankaragücü – Kayserispor

DG Sivasspor – Atiker Konyaspor

Başakşehir – Beşiktaş

Akhisarspor – BŞB. Erzurumspor

Aytemiz Alanyaspor – Evkur Yeni Malatyaspor

Galatasaray – Fenerbahçe

 

12. HAFTA:

Beşiktaş – DG Sivasspor

Kayserispor – Galatasaray

Bursaspor – Kasımpaşa

Evkur Yeni Malatyaspor – Trabzonspor

Antalyaspor – Akhisarspor

BŞB. Erzurumspor – Göztepe

Çaykur Rizespor – Medipol Başakşehir

Atiker Konyaspor – MKE Ankaragücü

Fenerbahçe – Aytemiz Alanyaspor

 

13. HAFTA:

MKE Ankaragücü – Beşiktaş

Trabzonspor – Fenerbahçe

Aytemiz Alanyaspor – Kayserispor

DG Sivasspor – Çaykur Rizespor

BŞB. Erzurumspor – Antalyaspor

Akhisarspor – Bursaspor

Kasımpaşa – Evkur Yeni Malatyaspor

Gatalasaray – Atiker Konyaspor

Göztepe – Medipol Başakşehir

 

14. HAFTA:

Medipol Başakşehir – DG Sivasspor

Çaykur Rizespor – MKE Ankaragücü

Bursaspor – BŞB. Erzurumspor

Evkur Yeni Malatyaspor – Akhisarspor

Antalyaspor – Göztepe

Beşiktaş – Galatasaray

Atiker Konyaspor – Aytemiz Alanyaspor

Kayserispor – Trabzonspor

Fenerbahçe – Kasımpaşa

 

15. HAFTA:

MKE Ankaragücü – Medipol Başakşehir

Akhisarspor – Fenerbahçe

Aytemiz Alanyaspor – Beşiktaş

DG Sivasspor – Göztepe

BŞB. Erzurumspor – Evkur Yeni Malatyaspor

Kasımpaşa – Kayserispor

Trabzonspor – Atiker Konyaspor

Galatasaray – Çaykur Rizespor

Bursaspor – Antalyaspor

 

16. HAFTA:

Çaykur Rizespor – Aytemiz Alanyaspor

Kayserispor – Akhisarspor

Göztepe – Bursaspor

Evkur Yeni Malatyaspor – Antalyaspor

DG Sivasspor – MKE Ankaragücü

Başakşehir – Galatasaray

Beşiktaş – Trabzonspor

Atiker Konyaspor – Kasımpaşa

Fenerbahçe – BŞB. Erzurumspor

 

17. HAFTA:

MKE Ankaragücü – Göztepe

Kasımpaşa – Beşiktaş

Galatasaray – DG Sivasspor

Antalyaspor – Fenerbahçe

BŞB. Erzurumspor – Kayserispor

Akhisarspor – Atiker Konyaspor

Trabzonspor – Çaykur Rizespor

Aytemiz Alanyaspor – Başakşehir

Bursaspor – Evkur Yeni Malatyaspor

 

18. HAFTA:

Galatasaray – MKE Ankaragücü

Trabzonspor – Başakşehir

Kasımpaşa – Çaykur Rizespor

Alanyaspor – Sivasspor

Akhisarspor – Beşiktaş

Erzurumspor – Konyaspor

Antalyaspor – Kayserispor

Bursaspor – Fenerbahçe

Yeni Malatyaspor – Göztepe

 

19. HAFTA:

Sivasspor – Trabzonspor

Kayserispor – Bursaspor

Konyaspor – Antalyaspor

Beşiktaş – Erzurumspor

Başakşehir – Kasımpaşa

MKE Ankaragücü – Alanyaspor

Göztepe – Galatasaray

Çaykur Rizespor – Akhisarspor

Fenerbahçe – Yeni Malatyaspor

 

20. HAFTA

Fenerbahçe – Göztepe

Kasımpaşa – Sivasspor

Antalyaspor – Beşiktaş

Trabzonspor – MKE Ankaragücü

Akhisarspor – Başakşehir

Erzurumspor – Çaykur Rizespor

Yeni Malatyaspor – Kayserispor

Alanyaspor – Galatasaray

Bursaspor – Konyaspor

 

21.HAFTA:

Başakşehir – Erzurumspor

MKE Ankaragücü – Kasımpaşa

Kayserispor – Fenerbahçe

Çaykur Rizespor – Antalyaspor

Sivasspor – Akhisaspor

Galatasaray – Trabzonspor

Göztepe – Alanyaspor

Beşiktaş – Bursaspor

Konyaspor – Yeni Malatyaspor

 

22. HAFTA:

Akhisarspor – MKE Ankaragücü

Trabzonspor – Alanyaspor

Kasımpaşa – Galatasaray

Kayserispor – Göztepe

Erzurumspor – Sivasspor

Antalyaspor – Başakşehir

Bursaspor – Çaykur Rizespor

Yeni Malatyaspor – Beşiktaş

Fenerbahçe – Atiker Konyaspor

 

23. HAFTA:

Alanyaspor – Kasımpaşa

Göztepe – Trabzonspor

Çaykur Rizespor – Yeni Malatyaspor

Sivasspor – Antalyaspor

MKE Ankaragücü – Erzurumspor

Galatasaray – Akhisarspor

Konyaspor – Kayserispor

Beşiktaş – Fenerbahçe

Başakşehir – Bursaspor

 

24.HAFTA:

Antalyaspor – MKE Ankaragücü

Fenerbahçe – Çaykur Rizespor

Kasımpaşa – Trabzonspor

Bursaspor – Sivasspor

Yeni Malatyaspor – Başakşehir

Kayserispor – Beşiktaş

Akhisaspor – Alanyaspor

Erzurumspor – Galatasaray

Konyaspor – Göztepe

 

25. HAFTA:

Sivasspor – Yeni Malatyaspor

Alanyaspor – Erzurumspor

Başakşehir – Fenerbahçe

Galatasaray – Antalyaspor

Trabzsonpor – Akhisarspor

Göztepe – Kasımpaşa

Beşiktaş – Konyaspor

Çaykur Rizespor – Kayserispor

MKE Ankaragücü – Bursaspor

 

26.HAFTA:

Kayserispor – Başakşehir

Akhisaspor – Kasımpaşa

Bursaspor – Galatasaray

Yeni Malatyaspor – MKE Ankaragücü

Fenerbahçe – Sivasspor

Konyaspor – Çaykur Rizespor

Erzurumspor – Trabzonspor

Antalyaspor – Alanyaspor

Beşiktaş – Göztepe

 

27. HAFTA:

Sivasspor – Kayserispor

Alanyaspor – Bursaspor

Galatasaray – Yeni Malatyaspor

Trabzonspor – Antalyaspor

Kasımpaşa – Erzurumspor

Göztepe – Akhisaspor

Çaykur Rizespor – Beşiktaş

Başakşehir – Konyaspor

MKE Ankaragücü – Fenerbahçe

 

28.HAFTA:

Antalyaspor – Kasımpaşa

Bursaspor – Trabzonspor

Çaykur Rizespor – Göztepe

Kayserispor – MKE Ankaragücü

Konyaspor – Sivasspor

Beşiktaş – Başakşehir

Erzurumspor – Akhisarspor

Yeni Malatyaspor – Alanyaspor

Fenerbahçe – Galatasaray

 

29. HAFTA:

Sivasspor – Beşiktaş

Galatasaray – Kayserispor

Kasımpaşa – Bursaspor

Trabzonspor – Yeni Malatyaspor

Akhisarspor – Antalyaspor

Göztepe – Erzurumspor

Başakşehir – Çaykur Rizespor

MKE Ankragücü – Konyaspor

Alanyaspor – Fenerbahçe

 

30. HAFTA:

Beşiktaş – MKE Ankaragücü

Fenerbahçe – Trabzonspor

Kayserispor – Alanyaspor

Çaykur Rizespor – Sivasspor

Antalyaspor – Erzurumspor

Bursaspor – Akhisarspor

Yeni Malatyaspor – Kasımpaşa

Konyaspor – Galatasaray

Başakşehir – Göztepe

 

31 HAFTA:

Sivasspor – Başakşehir

MKE Ankaragücü – Çaykur Rizespor

Erzurumspor – Bursaspor

Akhisarspor – Yeni Malatyaspor

Göztepe – Antalyaspor

Galatasaray – Beşiktaş

Alanyaspor – Konyaspor

Trabzsonspor – Kayserispor

Kasımpaşa – Fenerbahçe

 

32.  HAFTA:

Başakşehir – MKE Ankaragücü

Fenerbahçe – Akhisarspor

Beşiktaş – Alanyaspor

Göztepe – Sivasspor

Yeni Malatyaspor – Erzurumspor

Kayserispor – Kasımpaşa

Konyaspor – Trabzonspor

Çaykur Rizespor – Galatasaray

Antalyaspor – Bursaspor

 

33. HAFTA:

Alanyaspor – Çaykur Rizespor

Akhisarspor – Kayserispor

Bursaspor – Göztepe

Antalyaspor – Yeni Malatyaspor

MKE Ankaragücü – Sivasspor

Galatasaray – Başakşehir

Trabzsonspor – Beşiktaş

Kasımpaşa – Konyaspor

Erzurumspor – Fenerbahçe

 

34. HAFTA:

Göztepe – MKE Ankaragücü

Beşiktaş – Kasımpaşa

Sivasspor – Galatasaray

Fenerbahçe – Antalyaspor

Kayserispor – Erzurumspor

Konyaspor – Akhisarspor

Çaykur Rizespor – Trabzonspor

Başakşehir – Alanyaspor

Yeni Malatyaspor – Bursaspor

BENZER KONULAR
YORUM YAZ